Gmina Pieniężno


ul. Generalska 8
14-520 Pieniężno


tel. 55 237 46 00
fax 55 237 46 01


email: urzad@pieniezno.pl


NIP: 582-156-21-96
REGON: 170748005

Wykaz osób którym udzielono ulg

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Załącznik Nr 1
do Zarządzenia Nr 33/2011
Burmistrza Pieniężna
z dnia 26 maja 2011 r.
 
 
Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń umorzeń  lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia, za okres od 1 stycznia 2013r. do 31 grudnia 2013r.
 
 
 
 
I. Umorzenie zaległości podatkowych z tytułu podatku rolnego, podatku od nieruchomości i podatku leśnego
 
 
Zdzisław Bartusiak               -     kwota   -     12.644,00 zł   -  ważny interes strony Lech Wronka                         -     kwota   -      1.118,00 zł   -  ważny interes strony Parafia Rzymskokatolicka
Św. Wawrzyńca                     -     kwota   -         738,00 zł   -  ważny interes strony
Przedsiębiorstwo Energetyki
Cieplnej                                  -     kwota   -      9.256,00 zł   -  ważny interes strony
 
 
II.                Odroczenia i rozłożenia na raty zobowiązań podatkowych z tytułu podatku rolnego, podatku od nieruchomości i podatku leśnego
 
 
1.       Edward Rataj 
2.       Robert Markiewicz                                                  
3.       Adam Porzuc                                                           
4.       Marcin Bilkiewicz                                                   
5.       Andrzej Zych                                                          
6.       Marcin Bilkiewicz                                                   
7.       Krzysztof Kołakowski                                             
8.       Stanisław Stolarz                                                     
9.       Ireneusz Bagan                                                             
11.  Michał Rubacha                                                       
12 . Krzysztof Umięcki                                                   
13 . Wojciech Kowalski                                                  
14.  Piotr Spyra                                                                 
15.  Henryk Gołębiewski                                                  
16.  Andrzej Raplewicz                                                      .
17.  Katarzyna Gołębiecka                                                 
18.  Stanisław Ślepokura                                     & nbsp;                       
19. Ryszard Bałanda
20. Eugeniusz Komarnicki
21. Józef Świokło
22. Krzysztof Bieniuk
23. Bogusław Czapliński
24. Anna Szutkowska
25. Andrzej Waszczyszyn
26. Wiktor Dębski
27. Ryszard Wiater
28. Mariusz Piotrkowski                                                 
29. Sławomir Kisielewicz
30. Ewelina Grabowska
31. Barbara Umięcka
32. CombiMAX Sp. z o.o.


Załącznik Nr 2
do Zarządzenia Nr 33/2011
Burmistrza Pieniężna
z dnia 26 maja 2011r.        
 
Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 31.12.2013 r.
 
 
 
I.    Ulga inwestycyjna
 
 
1. Miłkowo Sp. z o.o.
2. Marcin Matysiewicz
3. Stachniuk Sołoducha Beata
 
II.      Zwolnienia i ulgi  w podatku rolnym z tytułu nabycia lub trwałego zagospodarowania gruntów.
 
 
 
1.      Brygida Ryniec
2.      Adriana Strzelczyk
3.      Miron Sydor
4.      Edward Kutryb
5.      Krzysztof Zacharzewski
6.      Karolina Wolak - Wysocka
7.      Andrzej Majewski
8.      Paweł Szliwiński
9.      Mariusz Biazik
10.  Marcin Szczepanik
11.  Wolak Józef
12.  Pilucik Arkadiusz
13.  ANTO-POL Sp. z o.o.
14.  Paweł Krzysztoń
15.  Krzysztof Niedrowski
16.  Demkowycz Roman
17.  Paziak Józef
18.  Bilkiewicz Marcin
19.  Kazimierz Majowicz
20.  Krzysztof Kądziołka
 
 
 
 
 
 
 
 
III. Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej
 
 
 




AGROLAND   SP.Z O.O.
AGRO – ŁOŹNIK SP. Z O.O.
BAŁANDA  RYSZARD 
BANACH JAN
BEDNARZ WŁADYSŁAW  
BIAZIK JACEK  
BIENIUK KRZYSZTOF 
BILKIEWICZ MARCIN 
BIŁAS MARIA JAROSŁAWA 
BŁĄDEK KAMILA
BŁOŃSKI WŁODZIMIERZ 
BONCAL JAN 
BONCAL WŁODZIMIERZ  
BORÓWKO JERZY 
BORÓWKO TADEUSZ  
BUNDA  MARIA  
BUNDA STEFANIA
BUNIOWSKI ROMAN 
CHOCIEJ ROMAN 
CHOJNACKI MICHAŁ JÓZEF  
CHOJNACKI WŁADYSŁAW 
CHOMA-GRZYBOWSKA ANNA IRENA 
CIESIULEWICZ JAN 
CZUBA DARIUSZ ANDRZEJ 
DANIELUK BOGDAN 
DEMKOWICZ JAN
DĘBSKI WIKTOR JAN 
DRAGUN KRYSTYNA MAŁGORZATA
DYMITRUK PIOTR  
DZIEDZIC ŁUKASZ KONSTANTY 
FESNAK DOROTA  
FILIPIŃSKA AGNIESZKA  
GACURA STANISŁAW 
GAJDA BRONISŁAWA JÓZEFA 
GEBERT SZCZEPAN 
GOŁEMBIECKI KRZYSZTOF FELIKS 
GOŁĘBIEWSKI KAZIMIERZ 
GRADEL TADEUSZ KONSTANTY  
GROBELNA GRAŻYNA MARTA  
GROBELNY JAN 
GROBELNY PIOTR
GRODZ ZBIGNIEW
GRZYBOWSKA MARIA 
GRZYBOWSKI WALDEMAR 
HAŁEŁA  EDWARD 
HUSZCZA PIOTR
JANCZAREK DARIUSZ 
JANKOWSKI ZBIGNIEW 
JANUSZKO JACEK KAZIMIERZ 
JARMOŁA ANDRZEJ 
KAŁAMAJ CEZARY 
KAŹMIERCZAK PIOTR 
KAŹMIERCZAK RYSZARD JAN 
KISIEL MARIUSZ
KISIEL DANUTA
KISIEL DARIUSZ  
KISIELEWICZ ANNA WIKTORIA 
KISIELEWICZ SŁAWOMIR 
KŁĘBUCKI TADEUSZ STANISŁAW  
KOŁAKOWSKI KRZYSZTOF
KONIUSZANIEC WACŁAW
KONSALIK WIESŁAW STANISŁAW 
KONSALIK ZBIGNIEW JACEK 
KORNELUK ZBIGNIEW WACŁAW
KORYŚKO MIROSŁAW 
KOWAL JAROSŁAW 
KOWALSKI JANUSZ
KOWALSKI ROBERT 
KOZAK PIOTR  
KOZAK ROMAN PIOTR  
KOZIEJ ADAM 
KRUBA KRZYSZTOF ROBERT  
KRUPKA ANDRZEJ 
KRZYSZTOŃ  BARBARA 
KRZYSZTOŃ  JAN
KRZYSZTOŃ PAWEŁ
KUŁYK ADAM MAREK 
KUTRYB  ELŹBIETA    
LICHOŁAT JAROSŁAW JERZY 
LICHOŃCZAK BARBARA BOŻENA  
LICHOŃCZAK JANUSZ 
LICHOŃCZAK ZENON
MARCZYŃSKI ZBIGNIEW ROMAN  
MARKIEWICZ TOMASZ 
MARKIEWICZ  ZBIGNIEW 
MASOJĆ JAROSŁAW ADAM  
MASOJĆ TOMASZ  
MATYSIEWICZ MARCIN ROBERT  
MICIAK ROMAN
MILAN JANUSZ HENRYK  
MILAN MIROSŁAW 
"MIŁKOWO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 
MISYJNE SEMINARIUM DUCHOWNEKSIĘŻY WERBISTÓW   
NAHAŃSKI ANDRZEJ 
NAHAŃSKI WITOLD 
NAZAR MICHAŁ 
NIZIŃSKI BERNARD  
NOWAK ZBIGNIEW WŁADYSŁAW
OSOWSKI MAREK
ORYŃCZAK JAROSŁAW  
PADŁO PIOTR JAN 
PALCZEWSKI RAFAŁ 
PALUSZEK JAN  
PANASIUK MICHAŁ  
PANASIUK MIROSŁAW 
PARAFIA RZYMSKOKATOLICA ŚW. WAWRZYŃCA 
PAZIAK  JÓZEF
PERYKASZA PIOTR 
PERŻYŁO JAN  
PĘCUŁA KATARZYNA  
PIEKUT DANUTA EWA 
PIEŃKOSZ KRZYSZTOF 
PILUCIK ANDRZEJ  
PILUCIK ARKADIUSZ 
PILUCIK PIOTR 
PIOTRKOWSKI MARIUSZ 
PIOTRKOWSKI STANISŁAW 
PODLEŚ HENRYK 
PONICHTERA DAMIAN  
PONICHTERA MAREK
PORZUC KRYSTYNA
PROCKIEWICZ ALEKSANDER 
RAPLEWICZ ANDRZEJ 
RAUBO BERNARD BOGUSŁAW 
RAUBO WŁADYSŁAW 
REMISPOL SPÓŁKA Z O.O.Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU 
ROL - KAW    SPÓŁKA Z O.O. 
ROL - POTĘGOWO SPÓŁKA  Z  O.O.  
ROSZCZEWSKI DOMINIK WIKTOR 
RYMKIEWICZ JAROSŁAW
SKIBA KRZYSZTOF PIOTR 
SŁAWIŃSKI STEFAN 
SOSNOWSKA AGNIESZKA 
STANKIEWICZ STANISŁAW 
STACHNIUK-SOŁODUCHA BEATA  
STECH EUGENIUSZ 
STOLARZ MACIEJ
STOLARZ STANISŁAW 
SUCHŁABOWICZ JÓZEF 
SULIK DARIUSZ 
SYDOR MIRON MIKOŁAJ 
SZELIGA ADAM JÓZEF 
SZEWCZYK BOGDAN 
SZULŻYCKI MAREK 
SZWEDA JAN  
SZYMAK JÓZEF 
ŚLEPOKURA KAZIMIERZ HENRYK  
ŚLEPOKURA STANISŁAW WOJCIECH 
ŚWIOKŁO JÓZEF 
TERLECKA HELENA 
TYRAWSKI EDWARD KRZYSZTOF 
UMIĘCKI RYSZARD 
WASIUTA HENRYK  
WASZCZYSZYN ANDRZEJ 
WASZCZYSZYN PIOTR 
WAWROWSKI WIESŁAW  
WIATER ARTUR 
WIATER RYSZARD
WŁODARCZYK LESZEK 
WŁODARCZYK ROMAN 
WOLANIN JAN 
WÓJCICKI KRZYSZTOF 
ZORENA JERZY 
ZORENA STANISŁAW  
ZRADA ROMAN  
ŻABA MIROSŁAWA  
ŻAKOWSKI MARIUSZ  
ŻOŁUDKO MICHAŁ  
ŻURAWSKI ŁUKASZ 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij