Gmina Pieniężno


ul. Generalska 8
14-520 Pieniężno


tel. 55 237 46 00
fax 55 237 46 01


email: urzad@pieniezno.pl


NIP: 582-156-21-96
REGON: 170748005

Wykaz osób którym udzielono ulg w roku 2017

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

                                                                                                         Załącznik Nr 1

                                                                                                         do Zarządzenia Nr 33/2011

                                                                                                         Burmistrza Pieniężna

                                                                                                         z dnia 26 maja 2011 r.



Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń umorzeń  lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia, za okres od 1 stycznia 2017r. do 31 grudnia 2017r.



 

  1. I.                   Umorzenie zaległości podatkowych z tytułu podatku rolnego, podatku od nieruchomości i podatku leśnego wraz z odsetkami za zwłokę

 


  1. Kuźma Stanisław                               -     kwota  -   1.224,00 zł   -  ważny interes strony
  2. Jarkiewicz Edyta                               -     kwota  -  24.614,00 zł   -  ważny interes strony
  3. Umięcka Marianna                           -     kwota  -    6.709,50 zł   -  ważny interes strony
  4. Wojtowicz Maria                              -     kwota  -       510,00 zł   - ważny interes strony



  1. II.                Odroczenia i rozłożenia na raty zobowiązań podatkowych z tytułu podatku rolnego, podatku od nieruchomości i podatku leśnego

 

 

 

  1.  Rubacha Michał                                           
  2.  Karolewska Magdalena                              
  3.  Stolarz Stanisław                                       
  4.  Raplewicz Andrzej                                    
  5.  Porzuc Adam                                                  
  6.  Dębski Wiktor                                            
  7.  Bałanda Ryszard                                          
  8.  Ślepokura Stanisław                                                                                         
  9.  Spyra Piotr                                      

10.  Bilkiewicz Marcin                                           

11.  Umięcka Barbara                                               

12.  Kowalski Wojciech                                  

13.  Bagan Ireneusz                                       

14.  Wojtowicz Zbigniew                                                       

15.  Wojtowicz Maria                                                                           

16. Kich Jerzy

17. Umięcki Krzysztof

18. Jarkiewicz Edyta                                                                                      

 

 

                                                                                                     Załącznik Nr 2

                                                                                                     do Zarządzenia Nr 33/2011

                                                                                                     Burmistrza Pieniężna

                                                                                                     z dnia 26 maja 2011r.        

 

Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31.12.2017 r.





        I.    Ulga inwestycyjna



1. Żurawski Łukasz

2. Korzeb Nadzieja

      3. Wiater Artur

      4. Bednarz Władysław

      5. Kowalski Janusz

      6. Raubo Władysław

      7. Janczarek Dariusz

      8. Nahański Andrzej



  II.      Zwolnienia i ulgi  w podatku rolnym z tytułu nabycia lub trwałego  

                         zagospodarowania gruntów.




  1. Wilgucki Marcin                                           
  2. GREENBO  Sp.Jawna                                     
  3. Roszczewski Dominik                                    
  4. Sosnowski Łukasz                                           
  5. Klepczyńska Anna                                           
  6. Ponichtera Marek                                             
  7. Sosnowski Łukasz                                          
  8. Boncal Barbara
  9. Dymitruk Piotr
  10. Czechowska Ewa
  11. Kutryb Marek
  12. Samokar Paweł
  13. Masalska Anna
  14. Wojciechowicz Krystyna
  15. Piernicka Magdalena
  16. Demkowycz Roman

 

 

 

 

 

  1. III.              Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej

 

 


Lp.

   Nazwisko i imię

1

ASTRAMOWICZ JAN

2

BACZA PAWEŁ

3

BAGAN IRENEUSZ

4

BAŁANDA RYSZARD

5

BAŁANDA TADEUSZ

6

BĄDKOWSKA ELŻBIETA KATARZYNA

7

BEDNARZ WŁADYSŁAW

8

BIAZIK JACEK MARCIN

9

BIAZIK MARIUSZ

10

BIENIUK KRZYSZTOF

11

BIL LESZEK

12

BILKIEWICZ MARCIN

13

BŁĄDEK KAMILA

14

BŁOŃSKI WŁODZIMIERZ

15

BONCAL JAN DARIUSZ

16

BORKOWSKI MAREK

17

BOROWIEC WALDEMAR

18

BORÓWKO PAULINA

19

BORÓWKO TADEUSZ

20

BUNDA MARIA

21

BUNDA STEFANIA

22

BUNIOWSKI ROMAN JERZY

23

BURSZTYKA LUDMIŁA

24

BUŚKO ALEKSANDER

25

BUŚKO JAN

26

BZIL MICHAŁ

27

CHARYSZ STANISŁAW

28

CHOCIEJ ROMAN

29

CHODAŃ KRZYSZTOF

30

CHOJNACKI EMIL

31

CHOJNACKI MICHAŁ JÓZEF

32

CHOJNACKI WŁADYSŁAW

33

CHOMA-GRZYBOWSKA ANNA IRENA

34

CHROŚCICKI RAFAŁ

35

CIESIULEWICZ JAN

36

CZAPLIŃSKI BOGUSŁAW JAN

37

CZARNAK JERZY

38

CZUBA DARIUSZ ANDRZEJ

39

DANIELUK BOGDAN

40

DEMKOWICZ JAN

41

DEMKOWYCZ ROMAN ANDRZEJ

42

DĘBSKI WIKTOR JAN

43

DRAGUN KRYSTYNA MAŁGORZATA

44

DWORAK KATARZYNA

45

DYMITRUK PIOTR

46

DZIEDZIC ŁUKASZ KONSTANTY

47

DŹWINIEL TOMASZ

48

FESNAK DOROTA

49

FILIPIŃSKA AGNIESZKA

50

FRANAS TOMASZ

51

FURTAK ZOFIA

52

GACURA STANISŁAW

53

GAJDA BRONISŁAWA JÓZEFA

54

GASIULEWICZ KRZYSZTOF PIOTR

55

GEBERT SZCZEPAN

56

GŁODKOWSKA ANNA

57

GNES OLGA

58

GODLEWSKI PIOTR

59

GOŁĘBIEWSKI KAZIMIERZ

60

GOŁĘBIOWSKI ANDRZEJ

61

GORTAT PRZEMYSŁAW PAWEŁ

62

GRADEL TADEUSZ

63

GREENBO KOZŁOWSKI SUCHECKI

64

GROBELNA KRYSTYNA

65

GROBELNA MALWINA

66

GROBELNY JAN

67

GROBELNY PIOTR MAREK

68

GRODŹ ZBIGNIEW

69

GRZYBOWSKA MARIA

70

GRZYBOWSKI WALDEMAR

71

HAŁEŁA EDWARD FRANCISZEK

72

HRYBYK PAWEŁ SŁAWOMIR

73

HUSZCZA PIOTR PAWEŁ

74

ISKRA RYSZARD

75

JANCZAREK DARIUSZ ADAM

76

JANUSZKO JACEK KAZIMIERZ

77

JANUSZKO JAN

78

JARMOŁA ANDRZEJ JAN

79

JARZĄBEK MAŁGORZATA

80

JEDYNAK ZENON

81

KAŁAMAJ CEZARY

82

KARPIŃSKA MARIA

83

KAŹMIERCZAK PIOTR

84

KAŹMIERCZAK ROBERT

85

KAŹMIERCZAK RYSZARD

86

KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF KAMIL

87

KICH JERZY

88

KIEŁEK LUCYNA

89

KISIEL DANUTA

90

KISIEL DARIUSZ

91

KISIEL MARIUSZ STEFAN

92

KISIELEWICZ ANNA

93

KISIELEWICZ MIROSŁAW

94

KISIELEWICZ SŁAWOMIR

95

KLEPCZYŃSKA ANNA

96

KLISZ GRZEGORZ

97

KŁĘBUCKI TADEUSZ

98

KOĆ BOGDAN

99

KOĆ JAROSŁAW

100

KOŁAKOWSKI KRZYSZTOF

101

KOŁAKOWSKI SZCZEPAN

102

KOMARNICKI PIOTR

103

KONIUSZANIEC WACŁAW

104

KONSALIK WIESŁAW STANISŁAW

105

KONSALIK ZBIGNIEW JACEK

106

KORNELUK ZBIGNIEW WACŁAW

107

KORYŚKO MIROSŁAW

108

KOWALIK STANISŁAW

109

KOWALSKI JANUSZ

110

KOWALSKI MARCIN

111

KOWALSKI ROBERT ZBIGNIEW

112

KOWALSKI WOJCIECH TEODOR

113

KOWAL JAROSŁAW

114

KOZAK EWA KATARZYNA

115

KOZAK PIOTR

116

KOZAKIEWICZ RYSZARD

117

KOZIEJ ADAM

118

KOZŁOWSKI ROMAN

119

KRUBA KAZIMIERZ

120

KRUBA KRZYSZTOF ROBERT

121

KRUSZEWSKI ANDRZEJ ARTUR

122

KRUSZEWSKI KAZIMIERZ

123

KRZYSZTOŃ-SZULŻYCKA MAŁGORZATA

124

KRZYSZTOŃ JAN

125

KRZYSZTOŃ PAWEŁ TOMASZ

126

KUŁYK ADAM MAREK

127

KUTRYB ELŹBIETA

128

KUTRYB EUGENIUSZ

129

KUTRYB JUSTYNA CELINA

130

KUTRYB KAZIMIERZ

131

KUTRYB MAREK

132

KUTRYB SEBASTIAN

133

KUZYK KRZYSZTOF

134

KUZYK ZBIGNIEW

135

LESIAK RENATA

136

LETKI ŁUKASZ

137

LICHOŁAT JAN

138

LICHOŁAT JAROSŁAW JERZY

139

LICHOŃCZAK BARBARA BOŻENA

140

LICHOŃCZAK ZENON

141

ŁĄPIEŚ – PIEKARSKA ROKSANA MAGDALENA

142

ŁOŃCZYŃSKI DARIUSZ

143

ŁOŚ DARIUSZ

144

ŁUCZUN ARKADIUSZ

145

MACHNOWSKI SZYMON JAN

146

MACZUGA TERESA

147

MAJSZYK HENRYK

148

MAJOWICZ WOJCIECH MAREK

149

MARCZYŃSKI ZBIGNIEW ROMAN

150

MARKIEWICZ TOMASZ

151

MASOJĆ JAROSŁAW ADAM

152

MASOJĆ TOMASZ

153

MATYSIEWICZ MARCIN ROBERT

154

MICIAK ROMAN

155

MIKULSKI LESZEK JACEK

156

MILAN JANUSZ HENRYK

157

MILAN MIROSŁAW

158

MISYJNE SEMINARIUM DUCHOWNEKSIĘŻY WERBISTÓW 

159

MYSZAK RAFAŁ

160

NAHAŃSKI ANDRZEJ

161

NAHAŃSKI TADEUSZ

162

NAHAŃSKI WITOLD WIESŁAW

163

NAZAR BOGDAN

164

NAZAR MICHAŁ

165

NIZIŃSKI ZBIGNIEW

166

NIZIŃSKI ZYGMUNT

167

NOWAK ZBIGNIEW WŁADYSŁAW

168

ORYŃCZAK JAROSŁAW

169

OSOWSKI MAREK SZYMON

170

PADŁO PIOTR JAN

171

PALCZEWSKI RAFAŁ KRZYSZTOF

172

PALUSZEK JAN

173

PANASIUK MICHAŁ

174

PANASIUK MIROSŁAW

175

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA-P.W. ŚW. WAWRZYŃCA 

176

PAZIAK JÓZEF

177

PERYKASZA PIOTR MAREK

178

PERYKASZA WŁADYSŁAW

179

PERŻYŁO JAN

180

PĘCUŁA KATARZYNA

181

PIECH ADAM

182

PIEKUT DANUTA

183

PIELASA ROMUALD

184

PIELAS RADOSŁAW

185

PIEŃKOSZ KRZYSZTOF

186

PILUCIK ARKADIUSZ

187

PIOTRKOWSKI MARIUSZ

188

PIOTRKOWSKI STANISŁAW

189

PISKOSZ JERZY

190

PLISZKA MICHAŁ

191

POLKOWSKI WALDEMAR

192

PONICHTERA DAMIAN

193

PONICHTERA MAREK

194

PORZUC ADAM EUGENIUSZ

195

PROCYK MIROSŁAW

196

PUSZYŃSKI KAZIMIERZ

197

RACKI MICHAŁ

198

RAPLEWICZ ANDRZEJ

199

RAUBO BERNARD BOGUSŁAW

200

RAUBO WŁADYSŁAW

201

REMISPOL  SPÓŁKA  Z O.O. 

202

ROKICKI PRZEMYSŁAW

203

ROMANOWSKI ARKADIUSZ

204

ROSZCZEWSKI DOMINIK WIKTOR

205

RUDYK BOGDAN

206

RUMIAN JÓZEF

207

RYMKIEWICZ DOROTA MAGDALENA

208

RYMKIEWICZ HENRYK

209

RYNIEC BRYGIDA

210

SADECKI PAWEŁ

211

SAMOKAR PAWEŁ

212

SITEK ANDRZEJ

213

SKIBA KRZYSZTOF PIOTR

214

SŁAWIŃSKI STEFAN

 215

SŁOMA DANUTA

216

SOSNOWSKA AGNIESZKA

217

SOSNOWSKI ŁUKASZ

218

STACHNIUK-SOŁODUCHA BEATA

219

STANKIEWICZ STANISŁAW

220

STECH EUGENIUSZ

221

STOLARZ MACIEJ PAWEŁ

222

STOLARZ STANISŁAW

223

SUCHŁABOWICZ JÓZEF

224

SULIK DARIUSZ

225

SYDOR MIRON MIKOŁAJ

226

SZCZĘSNY JACEK

227

SZELIGA ADAM JÓZEF

228

SZEWCZYK BOGDAN

229

SZEWCZYK IGOR

230

SZULŻYCKI MAREK

231

SZWEDA JAN

232

SZWEDKO JUSTYNA ANNA

233

ŚLEPOKURA DAMIAN

234

ŚLEPOKURA KAZIMIERZ HENRYK

235

ŚLEPOKURA STANISŁAW WOJCIECH

236

ŚWIOKŁO DANIEL

237

ŚWIOKŁO JÓZEF

238

ŚWIŚ JAN

239

TEREBIENIEC PAWEŁ BOGDAN

240

TUROWSKI ANDRZEJ

241

TURSKI ZBIGNIEW

242

TYRAWSKI EDWARD KRZYSZTOF

243

UMIĘCKI KRZYSZTOF

244

UMIĘCKI RYSZARD

245

VEROX INWESTMENT SP. ZO.O.

246

WANEK ROBERT

247

WASIUTA HENRYK

248

WASZCZYSZYN ANDRZEJ

249

WASZCZYSZYN PIOTR

250

WIATER ARTUR

251

WILKIEWICZ WACŁAW

252

WŁODARCZYK LESZEK

253

WŁODARCZYK ROMAN

254

WOJTOWICZ MARIA

255

WOJTOWICZ ZBIGNIEW

256

WOLAK WIESŁAW

257

WOLANIN JAN

258

WOŁOSZYN MARIUSZ

259

WOŹNA HALINA

260ŹNA HALINAIUSZEWP. ZO.O.ZATA

WÓJCICKA AGNIESZKA

261

WÓJCICKI KRZYSZTOF

262

ZIARKO DANUTA MARIA

263

ZORENA JERZY

264

ZORENA STANISŁAW

265

ZRADA ROMAN

266

ZYCH ANDRZEJ

267

ŻAKOWSKI MARIUSZ

268

ŻOŁUDKO MICHAŁ

269

ŻURAWSKI ŁUKASZ


 

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij