Gmina Pieniężno


ul. Generalska 8
14-520 Pieniężno


tel. 55 237 46 00
fax 55 237 46 01


email: urzad@pieniezno.pl


NIP: 582-156-21-96
REGON: 170748005

Informacje OKW ds. przeprowadzenia głosowania

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Informacja

Pierwsze posiedzenie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie odbędą się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Bajka” ul. Sienkiewicza 2, 14-520 Pieniężno w dniu 8.10.2018 r. (poniedziałek) o godzinie 14.30

Urzędnikiem Wyborczym Paweł Skiba, tel. 510686884

Skład komisji obwodowej nr 1

  1. Marzena Teresa Wardak
  2. Bogumiła Konsalik
  3. Dorota Hołownia
  4. Justyna Mosakowska
  5. Leokadia Ślepokura
  6. Helena Małgorzata Janczarek
  7. Jan Potoczny
  8. Anna Bieryndo
  9. Teresa Stachacz

Skład komisji obwodowej nr 2

  1. Teresa Kłujszo
  2. Wioletta Mastalerz
  3. Monika Matejko
  4. Mariusz Kuliński
  5. Marzenna Kubińska
  6. Małgorzata Przygodzka
  7. Katarzyna Stech
  8. Agnieszka Bruździńska
  9. Janina Wacławska

Skład komisji obwodowej nr 3

  1. Aleksandra Wiktoria Nahurnik
  2. Teofil Gałczyński
  3. Paweł Kaczmarczyk
  4. Barbara Pargieła
  5. Weronika Ornoch
  6. Krystyna Bożena Kruba
  7. Roman Sztop
  8. Grażyna Bożena Kozłowska
  9. Elżbieta Ciechanowicz

Skład komisji obwodowej nr 4

  1. Edward Perzyna
  2. Dominika Magdalena Orłowska
  3. Zofia Kimont
  4. Halina Kasprzyk
  5. Anna Jadwiga Głębocka
  6. Marta Monika Bielan
  7. Łukasz Kielsznia
  8. Beata Śreniawska
  9. Natalia Perzyna

Skład komisji obwodowej nr 5

  1. Iwona Rudyk
  2. Katarzyna Wanek
  3. Irena Koć
  4. Aneta Michalina Kapela
  5. Bazyli Śwituszak
  6. Jolanta Małgorzata Bukowska
  7. Joanna Kosobudzka
  8. Iwona Kozakiewicz
  9. Małgorzata Justyna Wiśniewska

Skład komisji obwodowej nr 6

  1. Malwina Smolińska
  2. Bogusława Grażyna Pachur
  3. Anna Kudin
  4. Dominika Dec
  5. Danuta Halina Marszał
  6. Ewa Kuzyk
  7. Helena Gontarczyk
  8. Beata Rutkowska
  9. Edyta Wróblewska

Skład komisja obwodowej nr 7

  1. Marta Jastrzębska
  2. Anna Taflińska
  3. Agata Worobiec
  4. Marlena Łapińska
  5. Renata Mamińska
  6. Grażyna Kołoda
  7. Teresa Sawicz
  8. Marcel Karol Kozłowski
  9. Ewa Omelan

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij