Gmina Pieniężno


ul. Generalska 8
14-520 Pieniężno


tel. 55 237 46 00
fax 55 237 46 01


email: urzad@pieniezno.pl


NIP: 582-156-21-96
REGON: 170748005

Informacja OKW ds. ustalenia wyników głosowania

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Informacja

Pierwsze posiedzenie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie odbędą się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Bajka” ul. Sienkiewicza 2, 14-520 Pieniężno w dniu 10.10.2018 r. (środa)  o godzinie 14.30

Urzędnikiem Wyborczym Paweł Skiba, tel. 510686884

Skład komisji obwodowej nr 1

  1. Joanna Anna Sawicka
  2. Sylwia Monika Matuszczak
  3. Urszula Kazimierczuk
  4. Edyta Honorata Czetyrko
  5. Urszula Śwituszak
  6. Maria Hrybyk
  7. Wawrzyniec Karpiński
  8. Anna Ewa Orkwiszewska
  9. Elżbieta Maziuk

Skład komisji obwodowej nr 2

  1. Zofia Jadwiga Puhowska
  2. Katarzyna Anna Procyk
  3. Teresa Szkoda
  4. Dawid Gregorczyk
  5. Halina Błońska
  6. Maria Bieniuk
  7. Stella Donata Karpińska
  8. Urszula Bożena Lebczyńska
  9. Irena Anna Olszewska

Skład komisji obwodowej nr 3

  1. Kamila Bujnowska
  2. Aneta Agnieszka Lachowicz
  3. Karolina Sawicka
  4. Barbara Raubo
  5. Krystyna Rutkowska
  6. Halina Beata Kutryb
  7. Anna Gregorczyk
  8. Anna Marta Dwulat
  9. Zdzisław Żydak

Skład komisji obwodowej nr 4

  1. Agnieszka Ewa Kuziuta
  2. Ewa Katarzyna Kozak
  3. Mirosław Urbanowicz
  4. Joanna Wasiuta
  5. Kamil Kutryb
  6. Arkadiusz Roman Kolano
  7. Anna Błaszczyk
  8. Marta Demkowicz
  9. Anna Krystyna Graczyk

Skład komisji obwodowej nr 5

  1. Halina Krystyna Żurawska
  2. Paulina Ponichtera
  3. Marta Śniecikowska
  4. Paulina Badio
  5. Anna Klepczyńska
  6. Szczepan Żurawski
  7. Agnieszka Podskarbi
  8. Danuta Hruszka
  9. Elżbieta Gurzyńska

Skład komisji obwodowej nr 6

  1. Anna Jadwiga Noszczak
  2. Renata Cichy
  3. Wioleta Kłujszo
  4. Iwona Krystyna Budzyńska
  5. Urszula Maria Chrościcka
  6. Karol Jakub Leśniowski
  7. Wanda Kuca
  8. Elżbieta Kuciej
  9. Adam Bońkowski

Skład komisja obwodowej nr 7

  1. Beata Piłat
  2. Renata Anna Krysińska
  3. Zofia Elżbieta Podlecka
  4. Joanna Kosecka
  5. Marek Radziewicz
  6. Grażyna Roman
  7. Janina Domżalska
  8. Aneta Dynowiec
  9. Adam Wacławski

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij