Harmonogram odbioru odpadów
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - zmieszanych w okresie październik - grudzień 2025 r.
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - segregowane październik 2025 r.
Załączniki
Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych
pdf, 86 kB
Metryczka dla załącznika Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych
| Wytworzył: | Spółdzielnia Socjalna Sąsiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzialny za treść: | Spółdzielnia Socjalna Sąsiedzi |
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Jolanta Karbanik |
| Data opublikowania: | |
| Liczba pobrań: | 147 |
Harmonogram odbioru odpadów segregowanych
pdf, 89 kB
Metryczka dla załącznika Harmonogram odbioru odpadów segregowanych
| Wytworzył: | Spółdzielnia Socjalna Sąsiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzialny za treść: | Spółdzielnia Socjalna Sąsiedzi |
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Jolanta Karbanik |
| Data opublikowania: | |
| Liczba pobrań: | 131 |
Metryczka
| Wytworzył: | Spółdzielnia Socjalna Sąsiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzialny za treść: | Spółdzielnia Socjalna Sąsiedzi |
| Data wytworzenia: | |
| Opublikował w BIP: | Jolanta Karbanik |
| Data opublikowania: | |
| Liczba wyświetleń: | 305 |
Powiadom znajomego
ajax-response